Dyskoteka szkolna w stylu Hollywood, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, była świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji. Sala wypełniła się muzyką, tańcem i dobrą atmosferą, a uczestnicy spędzili czas w radosnym, niemal filmowym klimacie.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i rodzicom za pomoc w organizacji oraz wsparcie, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć.