Szanowne Panie, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, zapraszamy wszystkie kobiety z Gminy Dąbie i nie tylko! - do świętowania tego dnia w wiejskiej świetlicy w Kosierzu.
Mamy zaszczyt współorganizować ten dzień i zapoczątkować projekt pt.: PORTRET KOBIET, który ma na celu scalenie, współdziałanie i kooperacje kobiet z naszej gminy. Już 8 marca będzie okazja, by stać się twarzą projektu i rozpocząć świetną inicjatywę, która z całą pewnością będzie okazją do wspólnych działań i pomysłów! Do zobaczenia